Framsida
Meny
Kontakt oss
Matre Idrettslag
5498 matre
Telefon
95768192
e-post
amundfurdal@gmail.com
Linkar

Ski

Klikk på bilete for full storleik
Kveldkjøring i trekket
 
Klikk på bilete for full storleik

Ein fin dag i Fjellhaugen skisenter.

 
Amalie og Kristine
 
 
 
 
 

Leiar i skigruppa: Bjørn Rune Bergane. E-post  bjorn.rune.bergane@kvinnherad.kommune.no

Tlf: 99428732

KARUSELLRENN MIL 6.febr 2010

 
 

Gutar 10 år og yngre:

Tord Guddal                                                   RTL                                                     6.52

Asgeir Vågen                                                 MIL                                                     9.43

Andreas Ølvestveit                                        MIL                                                     8.23

Johannes Hellesøy                                         RTL                                                     7.06

Magne Årthun Bergane                                MIL                                                     6.42

Brynjar Berge                                                MIL                                                     7.52

Jonatan Eskeland                                           RTL                                                     6.53

Oskar Jegteberg                                            MIL                                                     7.50

Ole Jørgen Albrethson                                  OIL                                                     8.45

 

Jenter 10 år og yngre:

Eline Flatland                                                 RTL                                                     11.58

Adele Bauge                                                  RTL                                                     8.35

Veslemøy Haugland                                      UIL                                                      7.24

Alette S. Mehl                                                RTL                                                     10.51

 

Jenter 11 år 2 km:

1.      Sara Guddal                                       RTL                                                     8.59

2.      Solveig Haugland                               UIL                                                      9.30

3.      Åshild Bjørnebøle                              OIL                                                     10.05

 
 

Gutar 11 år  2 km:

1.      Kristoffer Eskeland                            RTL                                                     8.04

2.      Espen Mikal Alfarnes                         RTL                                                     10.52

 
 

Jenter 12 år 2 km:

1.      Ruth Solveig Årthun Bergane                        MIL                                                     9.15

 

Gutar 12 år  2 km:

1.      Håvard T. Hundstad                           RTL                                                     8.15

2.      Jonas Are Mehl                                  RTL                                                     9.23

 

Gutar 13 år 2,6 km duatlon:

1.      Anders Bennes                                   RTL                                                     9.27

2.      Henrik Bauge                                     RTL                                                     10.30

3.      Eivind Bjørnebøle                              OIL                                                     12.38

 

Jenter 14 år  2,6 km duatlon:

1.      Kari Bråtun                                         UIL                                                      10.47

 

Gutar 14 år 2,6 km duatlon:

1.      Øystein T. Hunstad                            RTL                                                     11.50

 

Jenter 15 år 5km duatlon:

1.      Louise Årthun Bergane                      MIL                                                     23.32

 

Gutar 15 år 5 km duatlon:

1.      Eirik Kjærstad Berge                          MIL                                                     19.23

Gutar 16 år 5 km duatlon:

1.      Ole Martin Mehl                               RTL                                                     19.02

 

Trim herrer (over 50) 5 km klassisk:

1.      Jan Ludvik Fosse                                 OIL                                                     18.16

2.      Magne Enæs                                      OIL                                                     18.34

3.      Håkon Leganger                                RTL                                                     19.41

4.      Kurt Haugland                                               UIL                                                      21.43

 

Trim damer u/ 50  3 km klassisk:

1.      Inger Eskeland                                   RTL                                                     16.09

2.      Gunvor Teigland                                RTL                                                     16.33

 
 

Gutar 17 år 10 km duatlon:

1.      Sindre Omvik                                     OIL                                                     34.44

Gutar 18 år 10 km duatlon:

1.      Eirik Storhaug                                    OIL                                                     33.09

 

Menn 21-35 10 km duatlon:

1.      Iver Andreas Blokkum                       Ternen                                                           32.10

2.      Johannes Hjelmeland                        OIL                                                     32.21

Menn 36-40 10 km duatlon:

1.      Håvard Pedersen                               Ternen                                                           28.51

2.      Svein Bjarte Brendeland                    Ternen                                                           35.07

Menn 41-46 10 km duatlon:

1.      Oddmund Soldal                                UIL                                                      34.10

2.      Tore Storhaug                                    Ternen                                                           36.07

3.      Rune Haugland                                  Ternen                                                           39.45

Damer 5 km klassisk 41-46:

1.      Wenche Godtskalksdotter Enæs                    RTL                                         18.15

Menn 10 km duatlon  46-50 år:

1.      Arve Lunestad                                                RTL                                         33.30

2.      Sveinung Eskeland                                         RTL                                         37.58

3.      Kurt Reidar Jegteberg                                               MIL                                         40.44

Menn 51-55 10 km duatlon:

1.      Åsmund Mehl                                                RTL                                         33.07

2.      Iver Blokkum                                                 Ternen                                               34.23

3.      Atle Holmedal                                                           Ternen                                               39.24

Menn 56-60 10 km duatlon:

1.      Tormod Myklebust                                        UIL                                          35.49

2.      Bjarne Lilleås                                                 UIL                                          38.39

3.      Svein Hjelmeland                                          OIL                                          45.22

Menn 61-65 10 km duatlon:

1.      Pål Haugland                                                 UIL                                          38.15

Menn 71-75

1.      Kåre Haugse                                                  RTL                                         44.07

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BARNERENN:

 

201      Ina Hjelmeland

202      Vebjørn Hjelmeland

203      Tobias Hella Berge Soldal

204      Vidar K. Eidsvik

205      Ida Marie K. Eidsvik

206      Ole Haukenes Eik      

207      Elias Jensen Eide

208      Jaran Jensen eide

209      Alexander Bozkurt

210      Gaute Tungesvik

211      Madelen Hauge Solbakk

212      Aurora S. Nes

213      Kristiane Olderkjær

214      Torsten Olderkjær

215      Anna Sofie Brendeland

216      Stine Soldal

217      Silje Soldal

218      Hanna Tvilde

219      Camilla Ripel

220      Lene Omvik Furdal

221      Ingeborg Solberg Flatebø

222      Jenny Solberg Flatebø

223      Ingrid Skogtun Hegland

224      Knut Skogtun Hegland

225      Simon Taranger

226      Jonathan Taranger

227      Eline Flatland

228      Anita Johannesen Furdal

229      Amalie Sjursen

230      Kristine Sjursen

231      Tomas Sjursen

232      Arve Leiknes

233      Andrine Vågen

234      Kristian Steinsvik

235      Eirik Steinsvik

236      Sondre Tveit

237      Johannes Myklebust

238      Johan Saghaug Kroka

239      Helle Hass Lunde

240      Ingrid Solbakken Boot

241      Magnus Opedal Hass

242      Lisa Jonetta Ølvestveit

243      Emil Varanes Haugland

244      Adrian Varanes Haugland

245      Maria Helland            Hatteberg

246      Ole Jørgen Albrethson

247      Hjalmar Ølvestveit

248      Agathe Ølvestveit

249      Sander Andreas Øye Eikenes

250      Noah Lekva Hjelmeland

251      Eli Omvik

252      Ingrid Omvik

253      Pål Ingmar Haugland

254      Maja B. Pile

255      Eline Hellesøy

256      Haakon Hellesøy

257      Anna Elisabeth Samland Eik

258      Sindre Skeie

259      Tina Skeie

 
 
 
  Tilbake

 
Siste nyhende
27.04.2015
Pinsehelga 2015
Program for pinsehelga 2015
07.06.2014
Sandvolleyballcup.

Resultat frå sandvolleyballcupen.
Fleire bilder er lagt ut.
07.06.2014
Åkraløpet-2014
Resultat frå Åkraløpet. Fleire bilder er lagt ut.
24.05.2014
Ørjan tok 4.plass!
Ørjan Vika tok 4.plass i Skjærgårdsrittet!
24.05.2014
Åkraløp og sandvolleyballcup!
7. Juni vert det Åkraløp og sandvolleyballcup.
12.04.2014
Revy!
Matre IL arrangerte revy i Åkra!
Samarbeidspartnarar
Dynamiske websider utvikla av iDrift AS